Pakiet VIDEO STANDARD  - 1 Kamerzysta
Okres od listopada do marca – 1.800 zł
Okres od kwietnia do października  - 2.100 zł

  Kamerzysta rejestruje wszystkie wydarzenia od godziny ustalonej z Parą Młodą do zakończenia oczepin. W razie potrzeby filmowanie można przedłużyć bez żadnych dopłat. Z uroczystości nagrywane jest około 4-5 godzin materiału video (tzw."surówki"), z której montowany jest film o długości ustalanej z Młodymi (najczęściej około 2h). Film zawiera wszystkie najistotniejsze, najciekawsze oraz najzabawniejsze momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, wzbogacone o podkład muzyczny, czołówkę, efekty graficzne, teledyski, wywiady z gośćmi itp., wedle życzenia Państwa Młodych. 

  Gotowy film zostaje zmontowany w jakości HD i nagrany na okolicznościowy pendrive, a także zapakowany w okolicznościowe etui. Istnieje również możliwość zamówienia filmu w standardowej wersji na DVD jako zamiennika wersji HD lub jako wariant dodatkowy. 

 

 


   

 

Pakiet VIDEO EXTRA  (2 Kamerzystów)

Okres od listopada do marca – 2.200 zł
Okres od kwietnia do października  - 2.500 zł

  Obejmuje on taki sam zakres usług jak Pakiet VIDEO Standard, z tym że filmowanie wykonywane jest przez dwóch kamerzystów.

Rozwiązanie takie sprawia, że film weselny wzbogacony jest o większą różnorodność ujęć, z użyciem dodatkowego sprzętu do filmowania

jak kran kamerowy (tzw."latająca kamera"), slider (tzw."pływająca kamera") oraz większą dynamiką montażu, dzięki pokazywaniu scen z zastosowaniem naprzemiennych ujęć z różnych kamer i perspektyw.      

 

 

 


 

Pakiet FOTO   (1 Fotograf) 
Okres od listopada do marca - 1.200 zł

Okres od kwietnia do października - 1.500 zł 

 

 Fotograf przebywa na uroczystości ślubnej od momentu ustalonego z Młodymi do końca oczepin, robiąc zdjęcia zarówno Młodym jak i wszystkim gościom. Dodatkowo istnieje możliwość zrobienia sesji plenerowej. Jeżeli sesja odbywa się w dniu wesela, młodzi nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Plener uzgodniony na inny dzień to koszt 300zł. Sesja plenerowa może odbyć się w dowolnym, zaproponowanym przez Młodych miejscu oraz wedle ich sugestii i pomysłu. 

  Para Młoda otrzymuje na płycie DVD, wszystkie (kilkaset), wykonanych w czasie uroczystości zdjęć (bez konieczności wyboru lub dopłat) oraz dodatkowo piękny album ślubny w postaci foto książki (format A4), która zawiera kilkadziesiąt (minimum 50) wydrukowanych fotografii.   

(Obsługa uroczystości przez dwóch fotografów - dopłata 400zł)

 

 PAKIET VIDEO-FOTO STANDARD  (Kamerzysta + Fotograf  -  najbardziej populary pakiet ślubny)
Okres od kwietnia do października - 3.200 zł
Okres od listopada do marca - 2.800 zł

 

Usługa obejmuje połączenie pakietów VIDEO i FOTO   (kamerzysta + fotograf) Są to dwie lub trzy osoby ! *

 

 

PAKIET VIDEO-FOTO EXTRA (2 Kamerzystów + 1 Fotograf)
Okres od kwietnia do października - 3.500 zł
Okres od listopada do marca - 3.000 zł

 

Usługa obejmuje połączenie pakietów VIDEO i FOTO  (2x kamerzysta + fotograf) Są to trzy osoby !!! *

 

*- radzimy uważać na oferty, w których kamerzysta jest jednocześnie fotografem. Nie ma fizycznej możliwości, aby jedna osoba była w stanie, w tym samym czasie, obsługiwać i kamerę i aparat fotograficzny, zaś jej ewentualne tłumaczenia iż sprzęt sam ustawia się automatycznie, świadczą jedynie o braku profesjonalizmu takiej osoby, więc potem można być bardzo rozczarowanym jakością filmu i zdjęć.

 

 


 

WIDEOFILMOWANIE CHRZTU - 300 zł

FOTOGRAFIA PODCZAS CHRZTU - 300 zł

 

STUDNIÓWKI I KOMUNIE

Na wideofilmowanie i fotografie wydarzeń takich jak studniówki, bale czy komunie, cena jednostkowa usługi, jest ustalana indywidualnie i zależy przede wszystkim, od ilości zamawianych kopi filmu i(lub) zdjęć jak również od jakości gotowego filmu (HD lub SD), nośnika filmu (płyta DVD, pendrive itp), nośnika zdjęć (płyta DVD, foto album, foto książka).   
 

 


 


Cennik usług dodatkowych:

  • Plener foto/video w terminie innym niż dzień ślubu - 300 zł

  • Wersja filmu w jakość SD (na płytach DVD) - 100 zł

  • Kopia filmu HD na okolicznościowym pendrivie - 100 zł/szt

  • Kopia filmu na płytach DVD - 25zł/szt

  • Dodatkowa foto książka  A4 50 stron -  250 zł

  • Album fotograficzny "Prestige" - 500 zł

  • Podziękowania rodzicom w formie teledysku - od 300 zł (w zależności od długości i scenariusza filmu)    

  • dojazd: Olsztyn, Dobre Miasto i okolice, w cenie pakietów, do dalej położonych miejscowości, koszty dojazdu ustalane są indywidualnie.

Podane ceny są cenami brutto.

 

 


 

CENNIK USŁUG

FaceBook

TELEFON

E-MAIL

SZYBKI KONTAKT