Pakiet VIDEO EKO 

 Usługa obejmuje nagrywanie przez jednego kamerzystę wszystkich wydarzeń począwszy od ostatnich przygotowań w domu Pani Młodej, aż do końca oczepin. Z nagrań tych, tworzony jest film w formie reportażu, bez różnego rodzaju "ubarwień" jak, teledyski, podkłady dźwiękowe itp. Film taki, ma na celu udokumentowanie wydarzeń z tego ważnego dnia w sposób oryginalny, bez fabularyzowania. Gotowy, odpowiednio przygotowany reportaż ślubny, młodzi dostają na okolicznościowym pendrive. Można go oglądać na dowolnym komputerze lub telewizorze z wejściem USB.

   Cena usługi  -  1.500 zł 

 


 

Pakiet VIDEO STANDARD

 Kamerzysta rejestruje wszystkie wydarzenia od momentu ustalonego z Parą Młodą (np.ubierania), do zakończenia oczepin (w razie potrzeby dłużej).  Z uroczystości nagrywane jest około 4 godzin materiału video (tzw."surówki"), z której montowany jest film o długości i formie ustalanej z Młodymi (najczęściej 1.5-2.0 godziny). Film zawiera wszystkie najistotniejsze, najciekawsze oraz najzabawniejsze momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, wzbogacone o podkład muzyczny, efekty graficzne, teledyski itp. Ujęcia z drona w cenie pakietu !

  Gotowy film zmontowany jest jest w jakości FullHD i nagrany na okolicznościowy pendrive, a także zapakowany w okolicznościowe etui. Film taki można obejrzeć podłączając pendrive bezpośrednio do TV lub komputera.

   Cena usługi  -  2.500 zł

 

 

 

Pakiet FOTO STANDARD

 

 Fotograf przebywa na uroczystości ślubnej od momentu ustalonego z Młodymi do końca oczepin, robiąc zdjęcia zarówno Młodym jak i wszystkim gościom. Dodatkowo istnieje możliwość zrobienia sesji plenerowej. Jeżeli sesja odbywa się w dniu wesela, młodzi nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Plener uzgodniony na inny dzień to koszt 400zł.*  Sesja plenerowa może odbyć się w dowolnym, zaproponowanym przez Młodych miejscu oraz wedle ich sugestii i pomysłu. 

  Para Młoda otrzymuje na płycie DVD, wszystkie (kilkaset), wykonanych w czasie uroczystości zdjęć (bez konieczności wyboru zdjęć lub dopłat za większą ilość) oraz dodatkowo piękny album ślubny w postaci foto książki (format A4), która zawiera kilkadziesiąt (minimum 50) wydrukowanych fotografii.   

  Cena usługi  -  2.000 zł

 

* - cena usługi , jeżeli plener odbywa się w promieniu do 30km od Olsztyna.


 

Pakiet VIDEO-FOTO STANDARD (kamerzysta + fotograf)

  !!! Najbardziej popularny pakiet ślubny !!!

 

Usługa obejmuje połączenie pakietów VIDEO i FOTO   (kamerzysta + fotograf) Są to dwie osoby ! *

  Cena usługi jedyne  -  3.500 zł

 

 


 

Pakiet VIDEO EXTRA (2 kamerzystów)

  Obejmuje on taki sam zakres jak Pakiet VIDEO Standard czyli filmowanie od przygotowań do końca oczepin, z tym że filmowanie wykonywane jest przez dwóch kamerzystów. Film wzbogacony jest o większą różnorodność ujęć z użyciem kilku kamer, dodatkowego sprzętu oraz większej ilości ująć wykonanych DRONEM .

Dzięki temu wszystkiemu gotowy film ma bardziej nowoczesny i dynamiczny wygląd.        

   Cena usługi  -  3.000 zł

 

 


 

Pakiet VIDEO-FOTO EXTRA (2 kamerzystów + 1 fotograf)

Usługa obejmuje połączenie pakietów VIDEO EXTRA i FOTO (2x kamerzysta + fotograf) Są to trzy osoby !!! *

    Cena usługi  -  4.000 zł

 

 


 

WIDEOFILMOWANIE CHRZTU

Filmowanie począwszy od ubierania malucha w domu, poprzez kościół, aż do sali na której odbywa się przyjęcie dla gości.

Film obrobiony i zmontowany w jakości FullHD, oddawany na okolicznościowym pendrivie. 

Cena usługi - 400 zł

 

FOTOGRAFIA PODCZAS CHRZTU

Zdjęcia robione są od ubierania malucha w domu, poprzez kościół, aż do sali na której odbywa się przyjęcie dla gości.

Zdjęcia obrobione oddawana na płycie DVD  -  cena usługi 300 zł

Zdjęcia obrobione oddawane na płycie DVD + 30 zdjęć drukowanych w okolicznościowej fotoksiążce

format A4 -  cena 500 zł

 

STUDNIÓWKI I KOMUNIE

Na wideofilmowanie i fotografie wydarzeń takich jak studniówki, bale lub komunie, cena jednostkowa usługi, jest ustalana indywidualnie i zależy przede wszystkim, od ilości zamawianych kopi filmu i(lub) zdjęć jak również od jakości gotowego filmu (HD lub SD), nośnika filmu (płyta DVD, pendrive itp), nośnika zdjęć (płyta DVD, foto album, foto książka).  Celem poznania dokładniejszej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.  
 

 


 

 

Cennik usług dodatkowych:

  • Plener foto/video w terminie innym niż dzień ślubu - 400 zł

  • Dodatkowa wersja filmu w jakość SD (na płytach DVD) - 100 zł

  • Kopia filmu HD na okolicznościowym pendrivie - 120 zł/szt

  • Kopia filmu na płytach DVD - 25zł/szt

  • Dodatkowa foto książka  A4 50 stron -  250 zł

  • Podziękowania rodzicom w formie teledysku - od 300 zł (w zależności od długości i scenariusza filmu)    

  • dojazd w promieniu 50km od Olsztyna w cenie pakietudo dalej położonych miejscowości, koszty dojazdu ustalane są indywidualnie.

Podane ceny są cenami brutto.

 

 

*- radzimy uważać na oferty, w których kamerzysta jest jednocześnie fotografem. Nie ma fizycznej możliwości, aby jedna osoba była w stanie, w tym samym czasie, obsługiwać i kamerę i aparat fotograficzny, zaś jej ewentualne tłumaczenia iż sprzęt sam ustawia się automatycznie, świadczą jedynie o braku profesjonalizmu takiej osoby, więc potem można być bardzo rozczarowanym jakością filmu i zdjęć.

 

CENNIK USŁUG

(c) AN-MAX Video&Foto STUDIO

tel: 690 835 835  email: an-max.tv@wp.pl