Pakiet VIDEO STANDARD   (1 Kamerzysta)
Okres od listopada do marca – 1.500 zł
Okres od kwietnia do października  - 1.900 zł

  Kamerzysta rejestruje wszystkie wydarzenia od godziny ustalonej z Parą Młodą do zakończenia oczepin. W razie potrzeby filmowanie można przedłużyć bez żadnych dopłat. Z uroczystości nagrywane jest około 4-5 godzin materiału video (tzw."surówki"), z której montowany jest film o długości ustalanej z Młodymi (najczęściej około 2h). Film zawiera wszystkie najistotniejsze, najciekawsze oraz najzabawniejsze momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, wzbogacone o podkład muzyczny, czołówkę, efekty graficzne, teledyski, wywiady z gośćmi itp., wedle życzenia Państwa Młodych. 

  Gotowy film zostaje zmontowany w jakości HD i nagrany na okolicznościowy pendrive, a także zapakowany w okolicznościowe etui. Istnieje również możliwość zamówienia filmu w standardowej wersji na DVD jako zamiennika wersji HD lub jako wariant dodatkowy. 
   

 

Pakiet VIDEO EXTRA  (2 Kamerzystów)

Okres od listopada do marca – 1.900 zł
Okres od kwietnia do października  - 2.300 zł

  Obejmuje on taki sam zakres usług jak Pakiet VIDEO Standard, z tym że filmowanie wykonywane jest przez dwóch kamerzystów.

Rozwiązanie takie sprawia, że film weselny wzbogacony jest o większą różnorodność ujęć, z użyciem dodatkowego sprzętu do filmowania

jak kran kamerowy (tzw."latająca kamera"), slider (tzw."pływająca kamera") oraz większą dynamiką montażu, dzięki pokazywaniu scen z zastosowaniem naprzemiennych ujęć z różnych kamer i perspektyw.      

 

 


 

Pakiet FOTO   (1 Fotograf) 
Okres od listopada do marca - 1.200 zł

Okres od kwietnia do października - 1.500 zł 

 

 Fotograf przebywa na uroczystości ślubnej od momentu ustalonego z Młodymi do końca oczepin, robiąc zdjęcia zarówno Młodym jak i wszystkim gościom. Dodatkowo istnieje możliwość zrobienia sesji plenerowej. Jeżeli sesja odbywa się w dniu wesela, młodzi nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Plener uzgodniony na inny dzień to koszt 300zł. Sesja plenerowa może odbyć się w dowolnym, zaproponowanym przez Młodych miejscu oraz wedle ich sugestii i pomysłu. 

  Para Młoda otrzymuje na płycie DVD, wszystkie (kilkaset), wykonanych w czasie uroczystości zdjęć (bez konieczności wyboru lub dopłat) oraz dodatkowo piękny album ślubny w postaci foto książki (format A4), która zawiera kilkadziesiąt (minimum 40) wydrukowanych fotografii.   

(Obsługa uroczystości przez dwóch fotografów - dopłata 400zł)

 


 

PAKIET VIDEO-FOTO STANDARD  (1 Kamerzysta + 1 Fotograf  -  najbardziej popularny pakiet ślubny)
Okres od kwietnia do października - 2.800 zł
Okres od listopada do marca - 2.300 zł

 

Usługa obejmuje połączenie pakietów VIDEO i FOTO   (kamerzysta + fotograf) Są to dwie osoby !!! *

 

PAKIET VIDEO-FOTO EXTRA (2 Kamerzystów + 1 Fotograf)
Okres od kwietnia do października - 3.200 zł
Okres od listopada do marca - 2.500 zł

 

Usługa obejmuje połączenie pakietów VIDEO i FOTO  (2x kamerzysta + fotograf) Są to trzy osoby !!! *

 

*- radzimy uważać na oferty, w których kamerzysta jest jednocześnie fotografem. Nie ma fizycznej możliwości, aby jedna osoba była w stanie, w tym samym czasie, obsługiwać i kamerę i aparat fotograficzny, zaś jej ewentualne tłumaczenia iż sprzęt sam ustawia się automatycznie, świadczą jedynie o braku profesjonalizmu takiej osoby, więc potem można być bardzo rozczarowanym jakością filmu i zdjęć.


 

WIDEOFILMOWANIE CHRZTU - 300 zł

FOTOGRAFIA PODCZAS CHRZTU - 250 zł

 

STUDNIÓWKI I KOMUNIE

Na wideofilmowanie i fotografie wydarzeń takich jak studniówki lub komunie, cena jednostkowa usługi jest ustalana indywidualnie i uzależniona jest głównie od  ilości zamawianych kopi filmu i(lub) zdjęć.   
 

 Cennik usług dodatkowych:

  • Plener foto/video w terminie innym niż dzień ślubu - 300zł

  • Dodatkowa wersja filmu w jakości DVD - 100zł

  • Kopia filmu na DVD - 25zł/szt 

  • Kopia filmu HD na pendrivie - 100zł/szt

  • Dodatkowa foto książka 40 stron - 300zł

  • Album fotograficzny "Prestige" - 600zł

  • Pamiątkowe zdjęcia dla gości, drukowane na weselu - 2zł sztuka.

  • Podziękowania rodzicom w formie teledysku - od 300zł (w zależności od długości i złożoności filmu)    

  • Dojazd: Olsztyn, Dobre Miasto i okolice w cenie pakietów, do dalej położonych miejscowości, koszty dojazdu ustalane są indywidualnie.

Podane ceny są cenami brutto.

 


 

 

Cennik Usług

FaceBook

TELEFON

E-MAIL

SZYBKI KONTAKT